Недригайлівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад)

Кадровий склад

Список педагогічних працівників Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Посада вчителя

1

Колоусова Наталія Іванівна

Директор школи.

Вчитель географії.

2

Конотоп Павло Миколайович

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель математики

3

Бузова Наталія Сергіївна

Заступник директора з виховної роботи

4

Власенко Анна Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель іноземної мови.

5

Шевченко Ольга  Василівна

Вчитель української мови та  літератури

6

Балицька Валентина Володимирівна

Вчитель української мови та  літератури

7

Демченко Людмила Павлівна

Вчитель української мови та  літератури

8

Каліновська Любов Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

9

Кульбачна Віра Миколаївна

Вчитель зарубіжної літератури

10

Дяченко Ніна Миколаївна

Вчитель зарубіжної літератури

11

Веретільник Тамара Георгіївна

Вчитель зарубіжної літератури

12

Федорченко Галина Михайлівна

Вчитель зарубіжної літератури та трудового навчання

13

Кобихно Яна Іванівна

Вчитель англійської мови

14

Постоєнко Валентина Миколаївна

Вчитель англійської мови

15

Васильченко Юлія Валеріївна

Вчитель іноземної мови

16

Іващенко Віктор Олександрович

Вчитель іноземної мови

17

Гугля Ольга Михайлівна

Вчитель іноземної мови

18

Стьопіна Олена Ігорівна

Вчитель іноземної мови

19

Щітка Олександр Микитович

Вчитель інформатики, фізики

20

Коренев Олександр Іванович

Вчитель математики, фізики, астрономії

21

Скиданенко Іван Миколайович

Вчитель математики, фізики

22

Сілєнко Тетяна Юріївна

Вчитель математики, інформатики

23

Федина Юлія Сергіївна

Учитель інформатики

24

Ярошенко Інна Володимирівна

Учитель математики та інформатики

25

Зіненко Надія Михайлівна

Вчитель історії

26

Кушніренко Ольга Вікторівна

Вчитель історії, правознавства

27

Заскока  Лариса Петрівна

Вчитель з основ здоров’я

28

Гордієнко Людмила Володимирівна

Вчитель біології, географія

29

Донцов Віктор Павлович

Вчитель хімії

30

Сокрута Людмила Михайлівна

Вчитель біології, природознавства.

31

Виговський Сергій Петрович

Вчитель  фізичного культури

32

Лисенко Сергій Олександрович

Вчитель  фізичного культури

33

Нємцев Сергій Олексійович

Вчитель  фізичного культури

34

Пищик Андрій Іванович

Вчитель  фізичного культури

35

Темченко Людмила Олексіївна

Вчитель  музики

36

Семоненко Дмитро Іванович

Вчитель музики, трудового навчання

37

Джігінас Ольга  Іванівна

Вчитель  трудового навчання

38

Шведова Євгенія Миколаївна

Вчитель початкових класів

39

Сиротенко Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів

40

В’юн Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів

41

Сосєдова Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

42

Ніштенко Катерина Яківна

Вчитель початкових класів

43

Удовенко Людмила Іванівна

Вчитель початкових класів

44

Грицун Валентина Григорівна

Вчитель початкових класів

45

Токаренко Алла  Петрівна

Вчитель початкових класів

46

Юрченко Аліна Олександрівна

Вчитель початкових класів

47

Стовбир Ганна Іванівна

Вчитель початкових класів

48

Бурнос Олена Миколаївна

Вчитель початкових класів

49

Пищик  Любов Олександрівна

Вчитель початкових класів

50

Батіг Катерина Юріївна

Вихователь ГПД

51

Лупійко Людмила Миколаївна

Вихователь ГПД

52

Сердюк Світлана Борисівна

Асистент вчителя

53

Курило Галина Іванівна

Асистент вчителя

54

Батіг Людмила Андріївна

Вихователь по супроводу

55

Гордієнко Світлана Олексіївна

Вихователь по супроводу

56

Власенко Віра Павлівна

Педагог – організатор

57

Артеменко Олена Володимирівна

Практичний психолог

58

Хоменко Юлія Сергіївна

Соціальний педагог

59

Мірошниченко Зоя Михайлівна

Завідувач філією. Вчитель математики

60

Дяченко Наталія Василівна

Вчитель української мови та  літератури

61

Бузова Інна Сергіївна

Вчитель української мови та  літератури

62

Садова Валентина Федорівна

Вчитель іноземної мови

63

Шаповал  Ніна Іванівна

Вчитель біології, хімії, основ здоров’я.

64

Лаврик Олександр Григорович

Вчитель історії

65

Бережна Валентина Іванівна

Вчитель початкових класів

66

Нишкур Світлана Олексіївна

Вчитель початкових класів

67

Купальна Катерина Олегівна

Вчитель початкових класів

68

Берко  Раїса Іванівна

Вчитель фізики

69

Романенко Наталія Іванівна

В.о. завідувача філією.

70

Махнівська Людмила Петрівна

Вчитель початкових класів

71

Ходор Марина  Василівна

Вчитель початкових класів

72

Логвиненко Ганна  Анатоліївна

Вихователь

73

Яенко Юрій Борисович

Вчитель Захисту України